Dodatkowe atrakcje- odsłona pierwsza: Zespół Akcent!

14

Grand Slam Olsztyn 2016 to nie tylko emocje sportowe, bowiem organizatorzy przygotowali dla kibiców mnóstwo dodatkowych atrakcji, które uprzyjemnią czas także poza trybunami. O tym, jak wielkie gwiazdy światowego formatu zaprezentują się na boiskach Centrum Ukiel wiadomo od dawna- czołówka światowej siatkówki plażowej z mistrzami i mistrzyniami świata na czele to oczywiście główni aktorzy czerwcowego wydarzenia. Przyszedł jednak czas, aby uchylić rąbka tajemnicy na temat innych gwiazd, które zapewnią wiele emocji także po zakończonych meczach.

Na scenie zlokalizowanej w strefie animacji przy boiskach wystąpi zespół, który bawił publiczność w Olsztynie na zakończonej właśnie Kortowiadzie. Próśb o możliwość usłyszenia na żywo przeboju „Przez Twe oczy zielone” było tak wiele, że organizatorzy postanowili spełnić oczekiwania kibiców. W piątek o 20:00 specjalnie dla Państwa wystąpi zespół Akcent z Zenonem Martyniukiem!

Zespół Akcent założony został w Bielsku Podlaskim w 1989r, a jego obecny skład to wspomniany już Zenon Martyniuk oraz Ryszard Warot. Na swoim koncie mają aż 16 albumów, a przebój „Przez twe oczy zielone” zdobył nagrodę publiczności na festiwalu w Ostródzie w 2014r. Rok później teledysk do tej piosenki uznany został na tymże festiwalu teledyskiem wszechczasów.

Akcent to nie jedyna atrakcja przygotowana specjalnie dla państwa. Pozostałe karty odkrywać będziemy stopniowo, jednak zapewniamy, że emocji i niespodzianek nie zabraknie!