Kolejna nowość na Grand Slamie – profesjonalna strefa siły i regeneracji Fitness!

1.8image

Grand Slam Olsztyn 2016 to ogromne emocje sportowe na mistrzowskim poziomie i moc atrakcji dla kibiców zarówno na trybunach, jak i poza nimi. Już po raz drugi czołówka światowej siatkówki plażowej zagra na boiskach Centrum Ukiel.  Jesteśmy świadomi, że rok 2016 jest wyjątkowy – to przede wszystkim rok olimpijski.  Dlatego jako profesjonaliści postawiliśmy na sprawdzonych profesjonalistów – Olsztyńskie Centrum Medycyny i Sportu PERSONAL TRAINERS.

Sztab Marcina Woźniaka złożony z fizjoterapeutów, trenerów personalnych i dietetyka będzie czuwał nad zdrowiem i komfortem naszych mistrzów. Specjalnie dla nich na terenie rozgrywek powstaną strefy: siły i regeneracji.  Pierwsza to część mobilnej siłowni, która pomoże zawodnikom w rozgrzewce i utrzymaniu formy. Druga strefa będzie wyposażona w wanny z systemem chłodzącym mające na celu: szybszą regenerację po wysiłku, zmniejszenie bólu mięśni, brak opuchlizn i reakcji zapalnych, przez co zwiększeniu podlega wytrzymałość, zawodnicy osiągają wyższą sprawność fizyczną wraz z efektywnym wypoczynkiem.

– Eksperci z Personal Trainers to sprawdzony team.” – powiedział Rafał Pośpiech – Dyrektor Turnieju.  –  Wspomnę tylko, że na co dzień trenują zarówno z gwiazdami sportu (m.in. Krzysztof Hołowczyc, Paweł Kiełek, Piotr Hain, Paula Plichta, Ewa Jamiołkowska, Magdalena Mielnik), jak i amatorami, którzy dbają o zdrowie i kondycję. Grand Slam Olsztyn 2016 to promocja sportu przez wielkie „S”, ale chcemy, by również kibice zarazili się miłością do sportu, również czynnego. Podczas turnieju na specjalnym stanowisku dostępnym dla wszystkich kibiców będzie można skonsultować się z trenerami i dietetykiem Personal Trainers – coś nam mówi, że Wy też złapiecie tego sportowego i przede wszystkim zdrowego bakcyla.

1.6image       1.7image      1.8image        image