program sportowy

Eliminacje do turnieju głównego data/czas
Mężczyźni Kobiety
Przybycie drużyn biorących udział w eliminacjach krajowych 13.06. 12.06.
Odprawa dla drużyn biorących udział w eliminacjach krajowych 14.06 13.06
Odprawa dla drużyn biorących udział w eliminacjach krajowych 14.06. 17.30-19.30 13.06. 17.30-19.30
Turniej eliminacyjny 15.06. 14.06.

 

Turniej główny data/czas
Mężczyźni Kobiety
Odprawa dla drużyn 15.06.17.30-19.30 14.0617.30-19.30
Meeting techniczny Brak Brak
Mecze w grupach (rozpoczęcie-zakończenie) 16-17.06 15-16.06
II i III Runda  (rozpoczęcie-zakończenie) 18.06 17.06
Ćwierćfinały, mecze finałowe (rozpoczęcie-zakończenie) 18.06 17.06
mecze półfinałowe  (rozpoczęcie-zakończenie) 19.06 18.06
Mecze finałowe i ceremonia dekoracji (rozpoczęcie-zakończenie) 19.06 18.06

 

 

FIVB Beach Volleyball World Tour – Olsztyn Grand Slam 2016
8 Pools of 4 teams in each gender Women Men
Poniedziałek 13.06.2016 Women Country Quota Play Off
Round Start Time Court 1 Court 2 Court 3 Court 4
Women
Country Quota Play Off
10:00
10:50
11:40
12:30 Women Country Quota Technical Meeting
13:20
15:00 Women’s CQPO
15:50 Women’s CQPO
16:40 Women’s CQPO
17:30 Women’s CQPO
Preliminary Inquiry Women Qualification  17:30-19.30
Wtorek 14.06.2016 Women Qualification (24 Matches Total), Men Country Quota Play Off
Round Start Time Court 1 Court 2 Court 3 Court 4
Women
Qualification                                   Men                               Country Quota Play Off
10:00 Women’s Qual R32 Women’s Qual R32 Women’s Qual R32 Women’s Qual R32
10:50 Women’s Qual R32 Women’s Qual R32 Women’s Qual R32 Women’s Qual R32
11:40 Women’s Qual R32 Women’s Qual R32 Women’s Qual R32 Women’s Qual R32
12:30 Women’s Qual R32 Women’s Qual R32 Women’s Qual R32 Women’s Qual R32
13:20 Women’s Qual R16 Women’s Qual R16 Women’s Qual R16 Women’s Qual R16
14:10 Women’s Qual R16 Women’s Qual R16 Women’s Qual R16 Women’s Qual R16
15:00 Men’s CQPO Men’s CQPO Men’s CQPO
15:50 Men’s CQPO Men’s CQPO
16:40 Men’s CQPO Men’s CQPO Men’s CQPO
17:30
Preliminary Inquiry Men Qualification  17:30-19.30
Preliminary Inquiry Women Main Draw 17:30-19.30
Środa 15.06.2016 Women Main Draw Day 1, Men Qualification (56 Matches Total)
Round Start Time Court 1 Court 2 Court 3 Court 4
Women
Pool Play Round 1
Pool Play Round 2

Men
Qualification

08:00 A1 vs A4 A2 vs A3 B1 vs B4 B2 vs B3
08:50 C1 vs C4 C2 vs C3 D1 vs D4 D2 vs D3
09:40 E1 vs E4 E2 vs E3 F1 vs F4 F2 vs F3
10:30 G1 vs G4 G2 vs G3 H1 vs H4 H2 vs H3
11:20 Men’s Qual R32 Men’s Qual R32 Men’s Qual R32 Men’s Qual R32
12:10 Men’s Qual R32 Men’s Qual R32 Men’s Qual R32 Men’s Qual R32
13:00 Men’s Qual R32 Men’s Qual R32 Men’s Qual R32 Men’s Qual R32
13:50 Men’s Qual R32 Men’s Qual R32 Men’s Qual R32 Men’s Qual R32
14:40 A1 vs A3 A2 vs A4 B1 vs B3 B2 vs B4
15:30 C1 vs C3 C2 vs C4 D1 vs D3 D2 vs D4
16:20 Men’s Qual R16 Men’s Qual R16 Men’s Qual R16 Men’s Qual R16
17:10 Men’s Qual R16 Men’s Qual R16 Men’s Qual R16 Men’s Qual R16
Preliminary Inquiry Men Main Draw  17:30-19.30
Czwartek 16.06.2016 Women Main Draw Day 2, Men Main Draw Day 1 (48 Matches Total)
Round Start Time Court 1 Court 2 Court 3 Court 4
Women
Pool Play Round 2
Pool Play Round 3
Men
Pool Play Round 1
Pool Play Round 2
08:00 E1 vs E3 E2 vs E4 F1 vs F3 F2 vs F4
08:50 G1 vs G3 G2 vs G4 H1 vs H3 H2 vs H4
09:50 A1 vs A4 A2 vs A3 B1 vs B4 B2 vs B3
10:50 C1 vs C4 C2 vs C3 D1 vs D4 D2 vs D3
11:50 E1 vs E4 E2 vs E3 F1 vs F4 F2 vs F3
12:50 G1 vs G4 G2 vs G3 H1 vs H4 H2 vs H3
13:50 A1 vs A2 A3 vs A4 B1 vs B2 B3 vs B4
14:40 C1 vs C2 C3 vs C4 D1 vs D2 D3 vs D4
15:30 E1 vs E2 E3 vs E4 F1 vs F2 F3 vs F4
16:20 G1 vs G2 G3 vs G4 H1 vs H2 H3 vs H4
17:10 A1 vs A3 A2 vs A4 B1 vs B3 B2 vs B4
18:10 C1 vs C3 C2 vs C4 D1 vs D3 D2 vs D4
Piatek  17.06.2016 Women Main Draw Day 3, Men Main Draw Day 2 (36 Matches Total)
Round Start Time Court 1 Court 2 Court 3 Court 4
08:00 E1 vs E3 E2 vs E4 F1 vs F3 F2 vs F4
09:00 G1 vs G3 G2 vs G4 H1 vs H3 H2 vs H4
Women
Round of 24
Round of 16
Quarter Finals

Men
Pool Play Round 2
Pool Play Round 3 Quarter Finals

10:00 WR24 (1) WR24 (2) WR24 (3) WR24 (4)
10:50 WR24 (5) WR24 (6) WR24 (7) WR24 (8)
11:40 A1 vs A2 A3 vs A4 B1 vs B2 B3 vs B4
12:40 C1 vs C2 C3 vs C4 D1 vs D2 D3 vs D4
13:40 WR16 (9) WR16 (10) WR16 (11) WR16 (12)
14:30 WR16 (13) WR16 (14) WR16 (15) WR16 (16)
15:20 E1 vs E2 E3 vs E4 F1 vs F2 F3 vs F4
16:20 G1 vs G2 G3 vs G4 H1 vs H2 H3 vs H4
17:20 WQF (17) WQF (18)
18:10 WQF (19) WQF (20)
Sobota 18.06.2016 Women Main Draw Day 4, Men Main Draw Day 3 (24 Matches Total)
Round Start Time Court 1 Court 2 Court 3 Court 4
Women
Semi-Finals
Finals
Men
Round of 24
Round of 16
Quarter
08:00 MR24(1) MR24(2) MR24(3) MR24(4)
09:00 MR24(5) MR24(6) MR24(7) MR24(8)
10:15 WSF (21)
11:15 WSF (22)
13:15 MR16 (9) MR16 (10) MR16 (11) MR16 (12)
14:15 MR16 (13) MR16 (14) MR16 (15) MR16 (16)
15:30 WBronze (23)
16:30 WGold (24)
17:30 Award
18:10 MQF (17) MQF (18) MQF (19) MQF (20)
Niedziela 19.06.2016 Men Main Draw Day 4 (4 Matches Total)
Round Start Time Court 1 Court 2 Court 3 Court 4
Men
Semi-Finals
Finals
10:00 MSF (21)
11:00 MSF (22)
12:00
13:00
14:00 MBronze (23)
15:00 MGold (24)
16:00 Award