„Wierzę, że kibice nie zawiodą!”- DJ Ucho powraca na Grand Slam!

IMG_4480 (Custom)

529290_3192464733649_46535528_nTych ludzi nie trzeba chyba nikomu przedstawiać! Crowd Supporters z DJem Ucho to gwarancja niesamowitych emocji i zabawy na olsztyńskim stadionie, jakiej nie da się powtórzyć nigdzie indziej! To właśnie oni odpowiedzialni będą za oprawę FIVB Beach Volleyball World Tour Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2016.

„Jest to dla mnie wielki zaszczyt, że po raz kolejny będę mógł prowadzić doping na tak wielkim wydarzeniu. Wierzę, że najlepsi kibice na świecie nie zawiodą i w roku olimpijskim wspólnie stworzymy fantastyczną, rodzinną atmosferę- taką, jaka przez wiele lat była w Starych Jabłonkach, a także przed rokiem w Olsztynie. Obiecujemy dużo dobrej muzyki, radości i zabawy!”- powiedział DJ Ucho.

Crowd Supporters to ceniona na całym świecie grupa realizująca oprawę artystyczną widowisk sportowych. Na swoim koncie mają pracę przy takich wydarzeniach jak Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014, Turniej Czterech Skoczni w Garmisch-Parterkirchen, Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Klasycznym w Fiemme, Puchar Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem oraz w Predazzo, a przede wszystkim wielkie turnieje siatkówki plażowej: Grand Slam oraz Mistrzostwa Świata w Starych Jabłonkach!

Po roku powracają na Warmię i Mazury i już w czerwcu bawić będą tłumy kibiców zgromadzonych na trybunach przy Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Ukiel. Wybrane przez nich hity turnieju stają się szybko hitami wielu sezonów, a opracowana do nich choreografia powtarzana jest później podczas wielu wydarzeń sportowych rangi krajowej i światowej.

Na zdjęciu: Sebastian Michalak – Dyrektor Zawodów, Rafał Pośpiech – Dyrektor Turnieju i Darek DJ UCHO Ślęzak- CROWD SUPPORTERS