Moc pozytywnej energii podczas ZUMBY z Beatą Niemczyk!

zumba_2016

Kolejna atrakcja, jaka czeka na kibiców Grand Slam Olsztyn to możliwość uczestnictwa w profesjonalnych zajęciach Zumby, prowadzonych przez jedną z najlepszych instruktorek w kraju- Beatę Niemczyk!

Od wielu lat swoimi zajęciami uświetnia turnieje siatkówki plażowej w Polsce. Mogliśmy trenować razem z nią w Starych Jabłonkach, a także rok temu w Olsztynie. Za tydzień ponownie wyzwalać będzie niesamowite pokłady pozytywnej energii i radości!

„Za pierwszym razem, gdy miałam przyjemność przeprowadzić zajęcia Zumba Fitness podczas turnieju Grand Slam, byłam pozytywnie zaskoczona. Wszechobecna radość, aktywność, chęć do działania, do tańca, śpiewu, zabawy, ludzie, z którymi chce się być. Od rana do wieczora uśmiechnięci, spragnieni wrażeń!”- mówi Beata Niemczyk.

I o te pozytywne wrażenia organizatorzy postanowili zadbać i w tym roku. Jesteśmy pewni, że kibice chętnie włączą się w aktywność także poza trybunami, aby Grand Slam Olsztyn ponownie zapisał się w historii sportowych wydarzeń, jako prawdziwe święto pełne radości i uśmiechu.

„Byłam i jestem pod ogromnym wrażeniem kibiców siatkówki plażowej. Oni nie tylko kibicują, w bardzo pozytywny sposób wszystkim siatkarzom, oni żyją tym turniejem. Chętnie uczestniczą w zajęciach, a ja staram się co roku czymś ich zaskoczyć. Wykorzystuję utwory ze stadionu-  te, które kojarzą się z siatkówką – największe hity jak „Ciapa la Galeina”, czy ” Ja uwielbiam ją. Pragnę atmosferę ze stadionu przenieść również na zajęcia. To wszystko ma tworzyć całość: stadion, zajęcia ZUMBA FITNESS i wieczorne animacje.”

Zumba od kilku lat robi furorę na całym świecie. Nic dziwnego, bowiem to wyjątkowy rodzaj aktywności fizycznej- oprócz ćwiczeń to także atmosfera i podejście do życia. Przez kilka dni w Olsztynie Beata spróbuje nauczyć tego kibiców.

„Od latach zakochana jestem w ZUMBA FITNESS i w formule, która pozwala w bardzo przystępny, zabawowy sposób zaszczepić w ludziach potrzebę aktywności fizycznej. Sama jestem instruktorką fitness już wiele lat i nie wyobrażam sobie życia bez ćwiczeń, bez ruchu. Zumba to połączenie tańca i fitnessu. To przede wszystkim dobra zabawa i oderwanie od rzeczywistości. Ludzie wspaniale się bawią, a przy okazji spalają kalorię oraz ćwiczą całe ciało. Sprawia, że uczestnicy zajęć stają się szczęśliwsi – a to jest mój główny cel !”

 

Jak mówi sama Beata: Na turnieju Grand Slam panuje unikatowa atmosfera, której nie mogę porównać z niczym innym. Tworzą ją zawodnicy, kibice oraz kreatorzy tego wydarzenia. Aby poczuć tą magię – tam TRZEBA po prostu być! Do ZUMBAczenia!”.  Zumba z Beatą Niemczyk odbywać się będzie od środy do soboty (15-18.06) o 18:15 na scenie w strefie animacji. Zapraszamy!